Hakkımızda

camservisi-hakkimizda

Cam Servisi olarak 1999 yılından bu yana İstanbul’da hizmet vermekteyiz. Güvenilir ve hızlı hizmet anlaşımız ile müşterilerimize uygun fiyata en iyi hizmeti vermekteyiz. Tüm hizmetlerimizden yararlanmak için bizlerle iletişime geçebilir ve müşteri temsilcilerimiz ile görüşebilirsiniz.

Misyonumuz

Cam ve Tamir işleriyle başladığımız bu sektörde bugün; Alüminyum doğrama, Pimapen imalatı, Isı cam sistemleri, Vitrin cam tamiri, Pvc ve diğer bir çok alanda uzman ekibimiz ile sektörde yenilikçi ve taban fiyat uyguluyoruz. Hemen hemen İstanbul’un her bölgesine kurumsal firmalardan irili ufaklı kobilere kadar tüm müşterilerimize en iyi hizmeti veriyoruz. Cam servisi sektörde öncü aynı zamanda yenilikçi yaklaşımı ile bir çok cam firmasına da ilham olmakta. Bayilerimiz ve şubelerimiz ile cam sektörünü geliştiriyor sizleri için en sağlam ve dayanıklı camları üretiyoruz.

Vizyonumuz

Cam servisi sürekli artan maliyetlere ve yükselen rekabete karşı minimum fiyat maksimum kalite sloganı ile yola çıkmıştır. Günümüzde özellikle İstanbul bölgesinde bir çok firma ve kişi cam konusunda mağdur bırakılmış kalitesiz malzeme veya amatör işçilik ile bu konuda çaresiz kalmıştır. Cam servisi verdiği güven ve yaptığı iş kalitesi ile hiç bir reklam ve tanıtıma ihtiyaç duymadan sadece referansları ile bugüne kadar gelmiştir.