sineklik

Sineklik Sistemleri

Sineklik sistemleri pimapen pencere çeşitleri olarak birçok seçenek vardır. Pencere yapınıza göre ve bütçenize en uygun sineklik sistemini yaptırmak istemeniz durumunda ustalarımız sizlere yardımcı olacaktır. Sineklik çeşitlerini sıralayacak olursak.

  • Pileli Sineklik
  • Sürme Sineklik
  • Menteşeli Sineklik

Pileli Sineklik Sistemleri

pileli-sineklik

Pileli sineklik sistemleri kolay kullanımı ve kolay temizlenmesi ile ergonomiktir.  Tasarım olarak hoş görünümlü ve dayanıklı malzemelerden yapılmaktadır. Pileli sineklikler; Yatay, Dikey, Çift yönlü kullanılabilir. İstediğin tasarıma göre pencerenize uygulanabilir. (Pimapen ve PVC ile uyumludur).

Sürme Sineklik Sistemleri

surme-sineklik

Sürme sineklik sistemleri çok rahat kullanımı ile ön plana çıkmaktadır. Özellikler dışarıdan montajı ile görünüm olarak ta estetik bir görünüme sahip olan sürme sineklik kolay hareket edebilmesi ve dayanıklılığı ile en çok tercih edilen sistemler arasına girmektedir. (Pimapen ve PVC ile uyumludur).

Menteşeli Sineklik Sistemleri

menteseli-sineklik

Menteşeli sineklikler ekonomik ve şık görünüme sahiptir. Pencere veya kapınızın ölçüsüne göre dizayn edilir, takması ve çıkarması diğer sineklik sistemlerine göre daha basittir. Yıkanması ve temizlenmesi rahat bir şekilde yapılabilir. (Pimapen ve PVC ile uyumludur).

Sineklik Fiyatları

Sineklik fiyatları özelliklerine göre değişebilmektir. Fiberglas sineklikler dayanıklı ve yırtılmazdır diğer sinekliklere göre daha uzun ömürlüdür. Diğer sineklik türleri daha uygun olmasına karşılık fiberglas kadar uzun ömürlü değildir tüm alüminyum doğrama ve PVC sistemlerine uyumludur. Kapı ve pencerelerde rahatlıkla kullanılabilir.

Sineklik Servis Bölgelerimiz

İstanbul’un birçok semtine servisimiz mevcuttur. Ustalarımız sizlere hızlı bir şekilde ulaşarak aynı gün montaj işlemini gerçekleştirebilir. Servis bölgelerimizi sıralayacak olursak.

Bakırköy, Bahçelievler, Şirinevler, Yenibosna, Ataköy, Zeytinburnu, Avcılar, Küçükçekmece, Güngören, Bağcılar, Beylikdüzü, Esenyurt, Bahçeşehir, İkitelli, Halkalı, Büyükçekmece, Başakşehir, Eyüp, Fatih, Beyoğlu, Kağıthane, Mecidiyeköy, Şişli, Beşiktaş, Ortaköy, Zekeriyaköy.

“7/24 Sineklik Servisi İletişim”

0532 321 70 49